„My mamy swoją wędrówkę bohaterki…”

Radosnej chwili obecnej dla Ciebie i dla mnie… dla nas piękne, mądre Kobiety
i dla Mężczyzn, którzy nam towarzyszą w życiu. Pamietajmy i przypominamy sobie i sobie nawzajem – mamy moc w swoich rękach ❤️ a razem możemy i robimy więcej.

Poprowadź swój biznes w kobiecym rytmie! Dzień kobiet to nasze święto! Moment, kiedy celebrujemy wszystko, co kobiece, możemy docenić własną wrażliwość, opiekuńczość i delikatność, ale także to, że potrafimy poradzić sobie w każdej sytuacji i możemy sobie ufać. To właśnie teraz, kiedy nadchodzi wiosna i przyroda budzi się do życia, warto zająć się rozwojem własnym i swojego biznesu, aby w kolejnych miesiącach rozkwitnąć.

Chcesz lepiej zdefiniować, co motywuje Cię do działania?
Poznać swoje wartości?
Zdefiniować wspierające i ograniczające przekonania i odpowiednio nimi zarządzać?
Odkryć kluczowe zasoby i talenty, które możesz wykorzystać w rozwoju biznesu?
Obudź siebie, swoje życie, swój biznes do życia wraz z nadchodzącą wiosną.
Zapraszam kolejne Kobiety do mojego autorskiego programu mentoringowego „Biznes w kobiecym rytmie” w 6 indywidualnych sesjach 1:1, w którym pomogę Ci zobaczyć wartości oraz dostrzec wspierające i ograniczające przekonania, a także odnaleźć Twoje kluczowe zasoby i talenty, które pozwolą Ci zrealizować własne wymarzone cele w poczuciu sensu życia. W Dniu Kobiet świąteczna cena programu: 2 700 zł. Chcesz wiedzieć czy program jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną 15-minutową rozmowę online – wysyłając sms do mnie +48 501 793 873

Dla wszystkich Kobiet… ❤️ świętując Dzień Kobiet przez 365 dni w praktyce świadomego życia…
„My mamy swoją wędrówkę bohaterki, spiralną podróż polegającą na odkrywaniu – w sobie i w świecie zewnętrznym – naszego najskrytszego ja, źródła dla Kobiecej mocy. Wędrujemy do wewnątrz, zanurzamy się w ciemności, odwiedzamy nieznane terytoria, a odkrywając wewnętrzny płomień, który oświetli nam szlaki, odnajdujemy własną drogę na drugi brzeg. W trakcie dalszej wędrówki zdajemy sobie sprawę, że ów wewnętrzny płomień jest celem, do którego dążymy, a my jesteśmy jednym z tym, co nas prowadzi. Co więcej, pojmujemy, że światło i ciemność to dwie części jednej całości. Przez długi czas żyliśmy w czasach oddzielenia. Tego co materialne, od tego co duchowe. Męskości od Kobiecości, światła od ciemności. Nadszedł czas, aby wszystko, co podlega uciskowi i jest prześladowanie, wzniosło się na poziom pełnej równości, pora zbalansować to, co pozbawione równowagi. Teraz jest czas dojrzewania zarówno męskości, jak i kobiecości, bohatera i bohaterki, jednoczenia tych dwóch sił w formie dojrzałej ekspresji, w partnerstwie”.
Lucy H. Pearce „Płonąca Kobieta”
https://open.spotify.com/track/6XgtZdXJN7R9Myu80BGebR…

Pozdrawiam, do zobaczenia w drodze, na ścieżkach dobrych rozwiązań ☀️
~ Joanna

#MentorkaKompetencjiLiderskich
#KobietaKobietom