Referencje

„Spotkanie Joasi Barakomskiej pozwoliło mi inaczej spojrzeć na swoje życie. To jakby droga do dostrzegania swoich potrzeb i budowania siebie od nowa. Powoli uczyłam się porzucać moje stare przekonania oparte na strachu lub poczuciu winy, odpuszczać wszystkie smutki i rozczarowania mojego zranionego dziecka, dawać sobie więcej praw… Dzięki temu zaczęłam wpuszczać do mojego życia promyki słońca, żyć radośniej, odważniej i z większym spokojem w sercu.
Z wdzięcznością Beata”

„Współpraca z Joanną otwiera możliwości, których sami na początku drogi często nie widzimy. Potrafi wydobyć prawdziwe cele i priorytet działania, który został przyćmiony przez rutynę i szybkie tempo życia. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie, zadaje trafne pytania, które w pierwszym momencie wydawały mi się nieistotne z punktu widzenia moich problemów, a w gruncie rzeczy bardzo pomogły mi znaleźć odpowiedź i wprowadzić skuteczne usprawnienia.”
P.P. branża nieruchomości

„Współpraca z Joanną wniosła do mojego życia przede wszystkim dużo samoświadomości, zrozumienia własnych emocji, skąd się biorą i jak traktować samą siebie, że to nie świat jest dla mnie jakiś tylko jest taki, jak ja go interpretuję, jak podchodzę do spraw. I to prowadzi do samoakceptacji, czyli dawania sobie czasu, doceny, prawa do błędów, bycia uważną a przez to mogę się cieszyć tym co mnie spotyka, nie narzucać sobie presji czasu ani oczekiwań. Zeszło ze mnie sporo frustracji związanych z pracą, o matko powiedziałabym, ze nawet 90%. Mam zdecydowanie lepsze relacje w domu, z mężem, zwracam uwagę na to co mówię do córki, bo bardzo mi zależy, żeby ja wychowywać w szacunku i akceptacji do siebie.”
Karolina

„Współpraca z Joanną, przez uważne słuchanie i zadawanie pytań umożliwiła mi poznawanie siebie samego i nadania priorytetu zmiany. Dzięki pracy coachingowej otworzyłem drzwi o których nie miałem pojęcia, iż istnieją. Joanna z powodzeniem zrealizowała cały projekt komunikacyjny również w firmie, patrząc na sprawę z punktu widzenia właścicieli i pracowników, wytwarzając atmosferę współpracy i zaangażowania. Polecam osobom które jak ja potrzebowały nauczyć się korzystać ze znajomości różnych stylów zarządzania i komunikacji oraz dostrzec samego siebie w środowisku prywatnym i zawodowym. Dziękuje, inwestycja w siebie, jak i ludzi tworzących firmę jak najbardziej opłacalna.”
A.A. Producent w branży automotive.

„Spotkania z Joanną pozwoliły mi zobaczyć SIEBIE taką, jaką naprawdę jestem. Zobaczyć SIEBIE w kontakcie ze sobą samą. Odkryłam w sobie to czego szukałam w świecie a przecież miałam i mam wszystko w sobie. Spotkania odkryły wszystko. Mój potencjał, mój dar, moje Ja, moje zasoby tj. moje bagaże doświadczeń, jak Ja jestem w świecie i to czego naprawdę potrzebuję. Z Joanną można porozmawiać o WSZYSTKIM co Nas nurtuje. Joanna co najważniejsze NIE OCENIA, uważnie słucha. Swoją postawą powoduje, że odpowiedzi odnajdujemy sami w sobie. Te spotkania są pełne ciepła i „miłości”. Z Joanną można się poczuć jak z najlepszą przyjaciółką, którą znamy od wielu lat. Joanna łagodnie otwiera człowieka na tyle ile on chce i zamyka sesję tak, że człowiek nie musi patrzeć nerwowo na zegarek. Zachęcam gorąco do spotkań z Joanną.” Pozdrawiam serdecznie Ewa G.

„Dzięki Joannie odkryłam, że fotografia jest moim powołaniem. Kiedy się spotkałyśmy, byłam na etapie ciągłego wynajdywania różnych zajęć i podejmowania prac, które nie dawały radości i satysfakcji. Teraz wiem, że były ucieczką od siebie samej. Podczas naszych spotkań uwierzyłam w swoją drogę, a to dodaje skrzydeł. Joanna już na pierwszej sesji wydobyła ze mnie to, co uśpione albo celowo ukryte. Teraz odważnie idę dalej, świadomie tworzę markę osobistą, a postępowanie w zgodzie z sobą daje potężną dawkę szczęścia. Joanna to wrażliwa, inteligentna i niezwykle twórcza Przewodniczka.”
Aga Pomorska Fotografia

„Współpraca z Joanną otwiera możliwości, których sami na początku drogi często nie widzimy. Potrafi wydobyć prawdziwe cele i priorytet działania, które zostały przyćmione przez rutynę i szybkie tempo życia. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie, zadaje trafne pytania, które w gruncie rzeczy bardzo pomogły mi znaleźć odpowiedź i wprowadzić skuteczne usprawnienia.”
P.P. branża nieruchomości

„Współpraca z Joanną to dla mnie : Możliwość zobaczenie, że wyzwaniem było nie ciągłe widzenie problemu a znalezienie drogi do życia bez garbu przekonań i naleciałości powstałych przez lata. Uświadomienie sobie, że już kiedyś jako młody człowiek wiedziałem, że nie będę żałował tego co minęło, wierzył w swoją dobrą gwiazdę (czyli w siebie) oraz, że na sekundę przed – całe życie będzie tą właśnie sekundą. W pracy pozwoliło nie dostać zawału na skutek przemęczenia. Zobaczyć we współpracownikach ich lęki i niepokoje, które nie pozwalają im w pełni cieszyć się pracą.  Zacząć pracę nad tym, aby zostawić świat lepszym a z ludzi wokół mnie zdjąć przymusy. Joanna dla mnie to:  zobaczenie najlepszych moich cech oraz przywrócenie zdolności odpuszczenia.  Polecam. Spróbuj samemu. Dobrego dnia dzisiaj i jutro.”
Jarosław Sęk

„Dzięki sesji z Joanną poczułam wewnętrzny spokój. Uświadomiłam sobie jak negatywnie na moje samopoczucie wpływają niektóre moje działania i poczułam siłę, żeby się z tym zmierzyć. Krótko mówiąc, „naładowałam ” się pozytywną energią.”
Justyna

„Spotkania z Joasią zaprosiły mnie do tego by marzyć z odwagą. By wyjąć z szuflady moje pragnienia i zacząć je oglądać, rysować, pisać o nich i nadawać im kształt. Praca z Joasią zapoczątkowała codzienne małe kroczki do realizacji życiowego celu.
Namaste Joasiu.”
Basia

„Spotkania z Joanną pomogły mi poukładać i uporządkować przestrzeń wokół mnie. Przestrzeń zarówno zawodową, jak i prywatną. W naszej wspólnej pracy warsztatowej dotarłam do swoich mocnych stron, ustaliłam podział obowiązków w domu i firmie, nauczyłam się planowania i delegowania zadań. I, wreszcie, dałam sobie prawo do czasu wolnego i zadbania o siebie oraz prawo do rozwijania swoich pasji.”
Anita Małgorzata Sherzai

” Spotkania z Joanną to nieziemska uczta dla ciała i duszy. W pracy łączy ze sobą elementy nauk tradycyjnych oraz techniki transcendentalnych, metafizycznych. To sprawia, że praca z Joanną jest jednocześnie głęboka,esencjonalna, delikatna i plastyczna. Ciało i umysł współpracują, a cały proces przebiega w dużej miękkości i atmosferze całkowitego zaufania. Joanna jest wspaniałą obserwatorką, widzi ,słyszy i czuje, dzięki temu jej prowadzenie jest konkretne i po prostu w punkt. Duża wdzięczność, że połączyły się nasze drogi.”
Marta Dębska 

"Jestem bardzo zadowolona I wdzięczna za tą rozmowę. Ogromna dawka pozytywnej energii, wsparcia, zrozumienia, serdeczności. Po tej rozmowie uświadomiłam sobie w którym kierunku tak naprawdę chcę iść, a do tego zyskałam "przyjaciela" siebie dla siebie, który jest cały czas przy mnie. Dziękuję"
Magdalena

„Spotkania z Joanną przypomniały mi o tym by dbać zawsze o siebie w relacjach z innymi – pokazywały mi jak to robić , czynić. To bardzo cenne wskazówki, takie przypominajki dla mnie w życiu codziennym. Spotkania to piękna wymiana doświadczeń i cudny wgląd w siebie, w bezpiecznej przestrzeni.”
L.S.

„Spotkania z Asią odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa jakie stwarza pozwala z łatwością się otworzyć. Jest ciepła i empatyczną osobą, co czyni ją świetnym coachem. Potrafi zmotywować do działania.”
Magdalena

„Spotkanie z Joanną pomogło mi przede wszystkim przypomnieć sobie to o czym przestałem pamiętać. Trzy sesje jakie wspólnie przeprowadziliśmy były przypomnieniem moich marzeń, planów jak również początkiem bardziej zorganizowanego życia. Poza technicznymi aspektami sesji odczułem również pewną magiczną nie do końca dającą się zrozumieć przyczynowość. Niewątpliwie Joanna jest osobą obdarzoną zdolnościami, które mogą wesprzeć ludzi otwartych na zmianę. Ja poddałem się temu procesowi i jestem zadowolony z efektów. Pomimo trudnego dla wielu ludzi obecnie czasu jest mi lekko i przyjemnie. Polecam wszystkim którzy są gotowi być wolnymi i szczęśliwymi ludźmi.”
Hubert Pyrgiel

„Praca z Joanną wniosła w moje życie powiew świeżości. Inne spojrzenie na wiele spraw. Dużo miłości i wdzięczności”
I.P.

„Dzięki naszym spotkaniom zmieniłam myślenie. Bardzo mi pomogły słowa : w danej chwili zrobiłaś wszystko co mogłaś na daną chwilę. Te słowa powtarzam za każdym razem kiedy dopada mnie przeszłość – pomaga. Świadomość, że jesteś i chętnie pomożesz. Zawodowo – wiem, że do zmian mogę się przygotować, szansa na lepsze efekty. Bardzo mi też pomógł test kompetencyjny, wiem jaką drogę zawodowa mogę obrać i uświadomiłam sobie jakie cech są moja mocną stroną, przez to nie boję się zmian.
Czasami jest dobrze to usłyszeć, żeby odkryć oczywiste. Dziękuję Joanno, że stanęłaś na mojej drodze Pięknego dnia”
Monika Książczyk