Biznes w Kobiecym Rytmie

Biznes budowany na własnych wartościach w kobiecym rytmie


Poprowadź swój biznes w kobiecym rytmie! Obudź siebie, swoje życie, swój biznes do życia. 
Program Biznes w Kobiecym Rytmie, jest dla każdej z nas, dla której własne życie jest ważne lub i dla tych, które chcą żeby było ważne. MY Kobiety, menadżerki, matki, babki – kreatorki –  na co dzień tworzymy różnorodne role potrzebujemy odkryć swój własny kobiecy rytm w połączeniu z naturalną cyklicznością by poczuć w pełni swoje życie.

Biznes w Kobiecym Rytmie to autorski program wewnętrznej podróży, który powstał z intencją podzielenia się moim ponad 21 letnim doświadczeniem w biznesie oraz 7 letnim doświadczeniem własnej Podróży Bohaterki i od pamiętania przez inne Kobiety, kobiecej natury, kobiecości. Program ma na celu odkryć na nowo cykliczność w naszym życiu, to że chaos, odpoczynek, kreowanie i działanie są częściami pełni życia, również w naszej pracy zawodowej, jak dbać o własne granice i na jakich wartościach są zbudowane. Doświadczymy jak samoświadomość połączenia z własną naturą wspiera w codziennym życiu.

To cykl spotkań w doświadczaniu akceptacji, empatii, odwagi i współpracy jako fundamentów tworzenia relacji ze sobą w rolach zawodowych, korzystając między innymi z macierzy Eisenhowera a przede wszystkim ze wspierających zasobów rytmów natury w czterech kobiecych archetypach.

 • Potrzebujesz lepiej zdefiniować, co motywuje Cię do działania?
 • Znaleźć własny kierunek w otaczającym chaosie i przeładowaniu?
 • Poznać swoje wartości?
 • Zdefiniować wspierające i ograniczające przekonania i odpowiednio nimi zarządzać? 
 • Odkryć kluczowe zasoby i talenty, które możesz wykorzystać w rozwoju biznesu? 

Zapraszam do mojego autorskiego programu mentoringowego BIZNES W KOBIECYM RYTMIE w formie:

1 – miesięcznej 4 etapowej podróży kobiecości w obszarze zawodowym – zaczynamy 15 września. Program jest dla 8 Kobiet, które chcą rozpoznawać swój wewnętrzny rytm w cykliczności natury, odkryć swoją kobiecość, korzystając świadomie ze swoich wewnętrznych potrzeb i możliwości.

4 – miesięcznej podróży w kobiecym rytmie
w czerech archetypach – zaczynamy 16 października w energii Nowiu Księżyca, a kończymy 26 stycznia w energii Pełni Księżyca. Program jest dla 8 Kobiet, które chcą rozpoznawać swoje wewnętrzne kobiece archetypy, odkryć swoją kobiecość przez ich połączenie w rytmie Księżyca.

10 – miesięcznej podróży kobiecości w czerech archetypach przez kolejne bramy żywiołów wg Pór Roku. Zaczynamy Wiosną 9 kwietnia 2024 w energii Nowiu Księżyca, a kończymy w Przedwiośniu 15 marca 2025 w energii Pełni Księżyca. Program jest dla 8 Kobiet, które chcą rozpoznawać swoje wewnętrzne kobiece archetypy, odkryć swoją kobiecość przez ich połączenie w rytmie Księżyca z kompasem Pór Roku.

INDYWIDUALNY proces Mentoringowy w 11 sesjach 1:1, w którym towarzyszę i inspiruje w kolejnych etapach podróży, pomogę Ci uświadomić sobie własne wartości oraz dostrzec wspierające i ograniczające przekonania, a także odkryć na nowo kobiecość w cykliczności natury, kluczowe zasoby i talenty, które pozwolą Ci zrealizować własne potrzeby oraz cele w poczuciu sensu życia.

Jakie efekty przynosi program mentoringowy:

 • Większa świadomość swojej natury człowieka, swojej cykliczności;
 • Większa świadomość wyzwań i przyczyn problemów w organizacji;
 • Skuteczniejsza komunikacja i zarządzanie zespołem;
 • Świadomość różnych stylów komunikacji;
 • Efektywniejsze zarządzanie talentami i kompetencjami pracowników w organizacji;
 • Wzmocnienie kultury zaangażowania i odpowiedzialności w organizacji;
 • Skuteczniejsze zarządzanie emocjami i własnym dobrostanem wśród pracowników;
 • Większa efektywność pracy własnej i zespołu.

Zaciekawiła Cię któraś z powyższych form programu? Chcesz dowiedzieć się czy program jest dla Ciebie, porozmawiać o szczegółach uczestnictwa? Zadzwoń lub i napisz do mnie – umówimy się na rozmowę.
Tel. 501 793 873 mail: kontakt@joannabarakomska.pl