CZASEM ŻYCIE PODETNIE CI NOGI, WTEDY DAJ SOBIE CZAS… BY WYROSŁY CI SKRZYDŁA I BY ZOBACZYĆ WŁASNE KORZENIE

W życiu każdego z nas pojawiają się zaskakujące wydarzenia, które dosłownie ścinają nas z nóg, wprawiają w poczucie bezsilności, niewiedzy i odbierają chęci do działania.

W czasach, kiedy tak wiele dzieje się wokoło, narastają problemy, więcej czasu spędzamy na kolejnych wdrukowanych „celach i priorytetach”, to wszystko sprawia, że trudniej nam stawiać czoła temu co wyzwala emocje – tłumimy je, przekierowujemy uwagę na coś innego lub i znieczulamy się np. zakupami czy alkoholem.

Podczas sesji mentoringowych często pracuję z klientkami, które borykają się z problemami, czują, że pomimo licznych sukcesów, nie znajdują czasu na zadbanie o siebie, o relacje z innymi, swoje emocje, oto co wewnątrz woła o uwagę.
Byłam w tych miejscach wiele razy… Dziś chcę Ci powiedzieć z doświadczenia własnego i moich klientów – jeśli potrzebujesz w życiu zmian, dokonuj ich systematycznie, małymi krokami, zaczynając od relacji ze sobą, dając sobie czas i przestrzeń, na nowe wybory zamiast reagować natychmiast „automatycznie” by „skrzydła” spokojnie mogły urosnąć, a świadomość korzeni, własnych wartości i umiejętności dawały poczucie zaufania do siebie. Właśnie dlatego proces mentoringowy rozłożony jest na kilka tygodni, a spotkania są w odstępie co 2, co 3 i 4 tygodnie w zależności od potrzeb.

Chcesz się dowiedzieć, czy mentoring jest dla Ciebie? Napisz do mnie 🙂
Pozdrawiam, do zobaczenia w drodze, na ścieżkach dobrych rozwiązań – bądźMY tam razem 🙂
~Joanna

#MentorkaKompetencjiLiderskich #mentorka#mentor#coach #BiznesWkobiecymRytmie #rozwój#efektywność#biznes