KIEDY JEST DOBRY CZAS, BY O SIEBIE ZADBAĆ?

– Jak dzieci pójdą na studia… spłacisz kredyt… jak pojawi się choroba… lub wypalenie…,
A MOŻE WŁAŚNIE TERAZ? 

W popołudniowy wtorek prowadziłam sesję mentoringową z klientką, która jest typowym przykładem kobiety sukcesu, prowadzi własną firmę, ma rodzinę i dom, spełnia się zawodowo na wielu polach, uczestniczy w wielu projektach… ALE… 
ALE jest tym już wszystkim zmęczona, a jednocześnie boi się odpuścić, zwolnić, obawia się zwiększenia zespołu. 

Wiele osób zna drogę tylko w jedną stronę, wie jak podnosić poprzeczkę, jak zwiększać oczekiwania i zabiegać o jeszcze większe sukcesy. A niewielu wie jak świadomie zwolnić, w przemyślany sposób dać sobie więcej czasu na odpoczynek, regenerację i cieszenie się z tego, co mają, a także jak budować „mosty” i łączyć wiele obszarów życia.

W czasie sesji mentoringowych zawsze staram się dotrzeć do przekonań, które ograniczają klienta, a potem wypracowujemy i utrwalamy nowe, wg własnych wartości i potrzeb.

Jeśli teraz Twoje przekonanie na temat odpoczynku jest takie, że to strata czasu, odciąga Cię on od pracy i obowiązków, że odpoczywając coś Cię ominie – zwolnij i zauważ jak jest teraz u Ciebie. Być może właśnie zmęczenie pokazuje Ci wyraźnie, że już czas na zadbanie o siebie i życie z nowymi własnymi przekonaniami wspierającymi codzienność i że właśnie regeneracja, pozwala pracować skuteczniej, być bardziej kreatywną, kreatywnym i odpornym na stres czyli być spokojniejszym i opanowanym.

Chcesz się upewnić czy mentoring jest dla Ciebie? Napisz do mnie i zapisz się na 20 – minutową bezpłatną konsultację online.

Pozdrawiam, do zobaczenia w drodze, na ścieżkach dobrych rozwiązań.
~Joanna 

#MentorkaKompetencjiLiderskich #MentoringRealneWsparcie #mentorka #mentor #coach