Energia podąża za uwagą

Tam gdzie kierujemy swoją uwagę – tam jest nasza energia tworzenia życia.
Uczymy się i doświadczamy nowego, co nasz mózg zapisuje również w ciele… tworząc nasza mądrość. Wiedza jest dla umysłu a uczucia… doświadczenia są dla serca i ciała.

Wiemy, że te same myśli tworzą te same wybory
i te same działania – doświadczenia; wtedy działamy z automatów z przeszłość w strych połączeniach w mózgu, nabywanych przez powtarzanie.
I odkąd to wiem, każdego ranka budzę się ze zdefiniowaną nową wizją przyszłości. Każda nowa myśl wyzwala nowe uczucie – nowe połączenie neuronalne w mózgu. Potrzebujemy nowego by nie pozostawać w starym. Być może dziś potrzebujesz zaktualizować siebie, swoje potrzeby do tego co dziś – zamiast wciąż wracać świadomie czy nieświadomie do tego co było 20, 10, 5 lat.. rok czy miesiąc temu…
Jeśli doświadczyłaś / doświadczyłeś trudnych sytuacji w przeszłość – być może już czas wyciągnąć wnioski i zacząć tworzyć nowe w każdej chwili życia.
Starym sposobem myślenia nie stworzysz nowego!!!!!
Ja dbam o swoją wolną wole tworząc stan bycia w chwili obecnej, A TY?
Jeśli odpowiedz jest nie lub i nie wiem, a chcesz być na tak… dla siebie, dla swoich najbliższych.. dla innych w chwili obecnej to być może teraz jest dobry moment na nasze spotkanie…
Jak poczujesz napisz do mnie…

Pozdrawiam Cię z mojej drogi życia ☀️ dobrego dnia dla NAS
Joanna