Życie

Pięknej chwili obecnej dla Nas ☀️
Naucz się szanować znaki i iść ich śladem.
Paulo Coelho

Nigdy nie wiesz do czego przygotowuje Cię to co jest teraz, jak dar który właśnie ofiarowuje Ci życie, będzie Ci potrzeby w przyszłości i będzie mądrością wspierającą wybory jutra. Coś co dziś wydaje się inne, niż byśmy chcieli – z perspektywy czasu było po to byśmy dotarli tam gdzie w głębi serca chcieliśmy być…
a powstrzymywał nas strach przed nieznanym… i powtarzane znane wzorce ❤️🙏

Osobiście doświadczyłam w życiu różnych sytuacji, na które w tamtym czasie nie miałam zgody, akceptacji i zrozumienia. Doświadczyłam śmieci najbliższych, rozwodu, własnego ego do granic wytrzymałości (więcej, dalej, szybciej, drożej, nowa kolekcja, najnowszy model itd.. itd…).
Te wydarzenia stały się motywacją do wieloletniej i trwającej z ciekawością pracy ze sobą, poznawaniu tego co mi nie służy, nie wspiera, oduczaniu się wzorców i przekonań by tworzyć nowe w zgodzie ze sobą. Dziś wiem, że to wszystko co do teraz to lekcje życia, nauka kochania siebie i innych.. doceniania życia w każdej jego chwili.

Autentyczność jest dla mnie bardzo ważna. W codziennym życiu w spotkaniach z ludźmi – prowadzę po drogach gdzie sama już byłam i wydeptałam własne ścieżki. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, inspirując małymi krokami zmiany by i innym chciało się chcieć i by czuli, że są twórcami własnego życia. Z wdzięcznością patrzę na sesjach jak klient uświadamia sobie, że gdyby nie przeszłość nie byłoby go dziś tutaj… Doświadcza nowego spojrzenia na własną historie, wybacza i wie że nie potrzebuje już żyć jak ktoś…
Odkrywa, że nie potrzebuje już zasługiwać i oczekiwać miłości… uwagi, uznania czy akceptacji od innych. Zaczyna siebie widzieć i czuć się w pełni dobrym taki jaki jest. Ufać sobie, że jak każdy człowiek ma prawo do bycia sobą.

Pozdrawiam Cię z mojej drogi, jeśli poczujesz chęć zmiany napisz do mnie…
Niech dzieje się dobro w teraźniejszości.