Wdzięczność

Witajcie Kochani ☀️
„Wdzięczność otwiera pełnię życia, sprawia, że to co mamy, wystarcza.
Zamienia opór w akceptację.
Chaos w porządek. Konfuzję w klarowność.
Może zamienić posiłek w ucztę.
Mieszkanie w dom.Obcego w przyjaciela.
Wdzięczność nadaje sens przeszłości.
Przynosi pokój dzisiaj i tworzy wizję jutra.

”Za co jesteś teraz wdzięczna.. wdzięczny..?

Wdzięczność dla nas wszystkich ❤️za każde spotkania / sesje indywidualne Life & Business inspirująco – terapeutyczne praktykowane od ponad 2 lat ❤️🙏 te obecne i te przyszłe.

Dziękuje za minione 8 spotkań w moim Miejscu Dobrych Spotkań, realizowane w formie:
❤️ Dialog przy kawie, gdzie w formie dialogu rozmawiamy o tym co ważne, jak się wspierać i tworzyć dobre relacje w życiu codziennym, czym jest empatia, uważność i jak ją praktykować w codzienności.Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz do mnie.
❤️Spotkania Rodziców z Dziećmi – każdy jest tak samo ważny. Podczas spotkania rozmawiamy w formie dialogu o tym co ważne jest dla młodych ludzi, jak tworzyć, wspierać i rozwijać dobre relacje z rówieśnikami w życiu codziennym, z wiarą w siebie i własnym poczuciem wartości. Każde spotkanie wprowadza w świat mindfulness – praktyki uważności nie tylko dzieci ale także rodziców. Jeśli chcesz do nas dołączyć razem ze swoim dzieckiem w wieku 9-12 lat napisz do mnie.
Dziękuje za każde spotkanie… jedyne takie – wyjątkowe na swój sposób.

Dziękuje Wam za waszą obecność, za zaufanie, otwartość na siebie i drugiego człowieka ❤️🙏
Do zobaczenia… 😀❤️
Jako terapeutka, mentorka, coach, przedsiębiorca, a przede wszystkim przyzwoity człowiek zapraszam na spotkania indywidualne oraz do współtworzenia Miejsca Dobrych Spotkań.Jeśli chcesz zadzwoń, spotkamy się i porozmawiamy jak człowiek z człowiekiem.
Pięknej chwili obecnej teraz i zawsze
~ z miłością Joanna