Natura

Prawdziwej chwili obecnej ☀️
Życie… ma swój naturalny rytm w połączeniu: ciało, serce i umysł jest Twoim ogrodem, a myśli są ziarnami, które potrzeba uważnie pielęgnować, a również czasami wyrywać chwasty.
Pamietajmy, że wszystko początek ma w nas:Jak jesteś spokojem, dajesz spokój innym Jak jesteś zaufaniem – ufasz innym i inni ci ufają Jak jesteś radością – dajesz radość innym…
Jak jesteś „najedzona/ najedzony” możesz nakarmić, podzielić się tym co masz z innymi.
Jak nie jesteś – nie dajesz sobie i nie dajesz innym.
Tak to działa, zatem wybieraj świadomie myśli w chwili obecnej i wypowiadaj słowa, które chcesz by stały się Twoją własną rzeczywistością.
Dziś od przebudzenia nakarmiłam siebie – pielęgnując swoje życie – swój ogród: poranną medytacją, śpiewaniem mantry, zrobiłam zapiski w dzienniku wdzięczności, podlałam swój warzywniak z wdzięcznością wzięłam rzodkiewkę i rukolę na śniadanie ❤️ wypiłam świeżo wyciskany sok z pomarańczy… i nakarmiona dobrem idę naprzód… spotykać się z ludźmi, tworzyć mój dzień, jedyny taki w moim życiu….
A Ty jak dbasz o siebie, o swój początek dnia? O początek reszty swojego życia?…………………….…..……………….. daj sobie czas i przestrzeń na odpowiedź.
Jak odpowiedziałaś / odpowiedziałeś – to czego jesteś świadoma/ świadomy teraz?
Co to wnosi nowego? Jeśli chcesz świadomie wybierać a teraz jeszcze nie wiesz jak to zrobić, zadzwoń umówimy się i porozmawiamy jak człowiek z człowiekiem.
Pozdrawiam z mojej drogi, do zobaczenia
~ Joanna