NIE ZAGŁUSZAJ „BRAKU” I PROBLEMÓW ZAKUPAMI, ALKOHOLEM, TABLETKĄ CZY SERIALEM…

Pewnie każdej z nas zdarzyło się przynajmniej raz wybrać się na zakupy dla poprawy humoru, aby zapomnieć o problemach, albo żeby wzmocnić poczucie swojej wartości. Nie bez powodu mówi się, że kobiety kochają zakupy i piękny wygląd, ale kiedy sytuacja pojawia się zbyt często – trzeba szukać innych rozwiązań. Kiedy czujesz się źle ze sobą, wciąż się krytykujesz i oceniasz pomimo na przykład zewnętrznych sukcesów zawodowych, masz wiele spraw na głowie albo trudno Ci budować relacje z innymi i czujesz się winna, żadna suknia, kolejna torebka, ani buty nie rozwiążą problemu, nawet jeśli wydasz fortunę.
Sama przechodziłam przez tę drogę… a jak jest u Ciebie?
Dziś, jako mentorka pomagam innym w procesach mentoringowych nazwać własne, autentyczne wartości i potrzeby, precyzować możliwości i drogę w wyznaczonym kierunku.

Bo kiedy odzyskasz wiarę w siebie, poczucie własnej wartości, oswoisz lęki i będziesz lepiej radzić sobie ze stresem – „zakupy” będą miłym dodatkiem, a twoje życie nabierze sensu. Chcesz wiedzieć, czy program mentoringowy jest dla Ciebie? Napisz do mnie i umów się na 15-minutową, bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam, do zobaczenia w drodze, na ścieżkach dobrych rozwiązań.
~Joanna

#MentorkaKompetencjiLiderskich #MentoringRealneWsparcie #mentorka #mentor